Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Nové hřiště na školní zahradě!

Konec bahna a nerovnosti terénu v nejvytíženějším místě zahrady.

K radosti malých i velkých vzniklo za posledních několik týdnů díky spolupráci Filipa Šebka (tatínka kluků z 2. a 4. třídy) a Marka Montoya (majitele statku) krásné nové menší sportoviště na míčové i jiné hry.

Promyšlený technologický postup i vybraný přírodní materiál zcela určitě ukončily nadvládu bahna v tomto nejvytíženějším místě zahrady a odstranily nerovnosti, které občas v zápalu hry dokázaly nepříjemně překvapit…

Velké poděkování patří Filipovi Šebkovi za iniciativní přístup a organizační zajištění výstavby, dále Markovi Montoya za spolupráci na organizaci i osobnímu nasazení při realizaci, za kterou náleží poděkování i Daniele Montoya a Haně Zvolské (mamince Daniely). Manželům Montoya také děkujeme za zajištění financování, za jejich rozhodnutí zvelebit tímto školní zahradu formou sponzorského daru bez nároku na investici školy.

Takhle to vypadaloTěžká technika na zahraděNavezení druhé vrstvyDěti v akci

Kompletní fotogalerii o tom, jak hřiště vznikalo najdete ZDE