Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Rodičovská brigáda na zahradě

V sobotu 13. května se sešla početná skupina rodičů ze všech tříd i zástupců školy na úpravu zahrady po zimě a k jejímu zvelebení. Podařilo se opět esteticky pozvednout místo kolem klouzačky, obnovil se okrasný záhonek u vstupu do zahrady, zrekonstruoval se základ pro budoucí vrbový domeček, sbíraly se kameny, proběhla údržba dřevěného nábytku a vchodu před domečkem, plelo se a zalévalo a hlavně se dokončilo pískoviště pro děti, které díky šikovnosti tatínků dostalo úžasně opracovaný rám k sezení a pořádnou uchytitelnou plachtu k zakrývání.

Navzdory deštivé předpovědi nám nakonec počasí k práci přálo. A když nás od závěrečného táboráku vyhnaly dvě intenzivní přeháňky, nikdo si nenechal zkazit náladu a radost ze společného díla… Všem zúčastněným rodinám ještě jednou moc děkujeme!

Vaše škola