Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Třídní učitel budoucí 2. třídy - plný úvazek od srpna

slider ucitel1

Jsme malá prvostupňová přátelská škola v nádherném prostředí barokního statku uprostřed přírody. Učíme jinak a úspěšně již šest let. Naše koncepce stojí na čtyřech pilířích: učit se poznávat, učit se jednat, učit se žít společně, učit se být.
Podporujeme inovativní pedagogické přístupy orientované na člověka. Náš cíl je všestranný svobodný rozvoj a kultivace osobnosti. Přistupujeme k dítěti s respektem k jeho individualitě, podporujeme přirozenou motivaci. Vzděláváme zážitkově, činnostně, projektově a v souvislostech. Využíváme funkční pomůcky a metody. Rozvíjíme spolupráci. Hodnotíme slovně. Vytváříme bezpečné a stabilní prostředí. Jsme ukotveni v řádu a jsme cílevědomí. Podporujeme růst samostatnosti, odpovědnosti a zdravého sebevědomí. Vycházíme z humanistické pedagogiky s těžištěm ve waldorfském pojetí, tzn. bezpodmínečné přijímání dítěte, rozvíjení estetického citu, racionální využívání technologií, prožívání rituálů, tvůrčí sepětí s přírodou v souladu s cyklem roku a slavení tradičních slavností a svátků.
Podporujeme osobnostní a profesní růst pedagogů. Spolupracujeme s rodinou. Je pro nás zásadní kvalita mezilidských vztahů, autentičnost a dialog.

 

Co budete dělat:

 • povedete třídu s max. počtem 16 dětí, budete mít zodpovědnost za plnění vzdělávacího programu
 • budete moci uskutečňovat své pedagogické umění a nápady v široce vymezeném rámci koncepce školy
 • budete organizovat výukové programy pro svou třídu ve škole i mimo ni
 • čeká vás pravidelná komunikace s rodiči o prospěchu, chování a potřebách jejich dětí
 • budete spolupracovat v podporujícím týmu pedagogů na společných výukových projektech 
 • můžete počítat s podporou všech členů týmu
 • budeme v týmu sdílet, předávat si zkušenosti, dávat a dostávat zpětnou vazbu
 • nastoupíte v srpnu 2019, dostanete nadstandardní finanční ocenění a budete využívat zaměstnanecké benefity

 

Co potřebujete mít:

 • upřímný zájem o děti a vzdělávání a pedagogické zkušenosti
 • být vyzrálou, tolerantní, komunikativní a empatickou osobností s týmovým duchem
 • chuť se všestranně a kreativně realizovat - intelektuálně, umělecky, pohybově
 • vysokoškolské vzdělání nejlépe pedagogického směru nebo ochotu si odpovídající vzdělání doplnit

 

Je to místo stvořené pro Vás? Těšíme se na Váš životopis!
E-mail ředitele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tel.: 725 110 264

Další volná místa.