Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Přijímání dětí do vyšších ročníků

Máme volné místo ve 4. a 5. třídě.

Uvažujete o možnosti přestupu Vašeho dítěte do naší přátelské prvostupňové školy?

Máte dítě v domácím vzdělávání a uvažujete o adaptaci na školní prostředí ve výjimečném a bezpečném prostředí?

Kontaktujte pro další informace ředitele školy na tel. 725 110 264 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ od října 2020 vždy první středu v měsíci od 9 hod. Doporučujeme se osobně přijít podívat, jak to u nás žije.

 

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA ŠKOLY - Zajímá Vás naše škola? Chcete vidět, jak to u nás opravdu funguje a žije? Kontaktujte vedení školy, rádi se Vám budeme věnovat osobně a naši školu a náš způsob práce Vám představíme.

 

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro Vaše dítě a Vaši rodinu tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na emailovou adresu ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem, ideálně s fotografií rodiny).

 

POZVÁNKA K ROZHOVORU

Ozveme se vám, abychom si domluvili setkání, na kterém bychom rádi probrali vzájemná očekávání a představy o vzdělávání Vašeho dítěte a Vaší motivaci ke změně školy.

 

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU je dalším krokem po absolvování rozhovoru.

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o přijetí dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

 

SMLOUVA O VZDĚLÁVÁNÍ

Podpis smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu.