Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Přijímání dětí do vyšších ročníků

Uvažujete o možnosti přestupu Vašeho dítěte do naší přátelské prvostupňové školy?

Máte dítě v domácím vzdělávání a uvažujete o adaptaci na školní prostředí ve výjimečném a bezpečném prostředí?

Kontaktujte pro další informace ředitele školy na tel. 725 110 264 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Vážení rodiče, vážení zájemci o naší školu,

 

Zajímá Vás naše škola? Chcete vidět a vědět, jak to u nás opravdu funguje a žije? Doporučujeme se osobně přijít podívat.

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ se koná 29. listopadu. Program bude upřesněn.

INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVA ŠKOLY - Kontaktujte vedení školy, rádi se Vám budeme věnovat osobně a naši školu a náš způsob práce Vám představíme.

 

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro Vaše dítě a Vaši rodinu tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na e-mailovou adresu ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem, ideálně s fotografií rodiny).

 

DOTAZNÍK PRO RODIČE obdržíte po podání přihlášky. Otázky v dotazníku zjišťují motivaci rodičů pro umístění dítěte do ZŠ Purkrabka, priority a hodnoty rodiny v oblasti vzdělávání a výchovy, zkušenosti s předchozím vzděláváním, situaci dítěte v rodině apod.

OSOBNÍ ROZHOVOR je prostorem pro ujasnění si vzájemných očekávání a představ o vzdělávání Vašeho dítěte a Vaší motivaci ke změně školy.

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU je dalším krokem po absolvování rozhovoru.

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o přijetí dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

 

SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ŠKOLNÉ

Podpis Smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu. Celkové poplatky za vzdělávání podle Smlouvy, tj. roční školné garantující místo ve škole a pomůckovné, činí pro školní rok 2021/2022 73.800,- Kč pro 1. dítě z rodiny v Purkrabce. Pro sourozence činí roční školné 65.400,- Kč. Školné je možné hradit ve splátkách.