Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Předvánoční setkání 2022 - 21. prosince

230114

Začátek nejdelší noci roku 2022 v Purkrabce ozdobilo předvánoční setkání rodičů a přátel Purkrabky. Tmavé období roku, kdy má člověk větší šanci ukázat vlastní paletu světel, svíček, luceren a ostatních zářičů, využili účinkující různých věkových kategorií. Herci, zpěváci i diváci ukázali, že chuť, úsilí a snaha tvořit, dokáže temné proměnit na tajemné. Jako první začali v našem ateliéru blikat, svítit i zářit páťáci při svém představení “Putování do Betléma”. Na ně navázalo vystoupení pěveckého kvartetu ze čtvrté třídy a “Vánoční hra“ v podání dětí a rodičů pod režisérským vedením Jitky Anderlíkové. Závěr patřil společnému zpívání koled za podpory rodičovského pěveckého sboru.

Atmosféru můžete nasát ve fotogalerii.